Google+

Long Time Liner

Makijaż permanentny Long-Time-Liner

Metoda Long Time Liner jest od 12 lat numer 1 na świecie.

Makijaż permanentny wykonywany aparatem jest bezkrwawy. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej. Pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż.

Pracę aparatu można porównać do haftu najdelikatniejszej koronki. Do zabiegów używa się jednorazowych igieł. Igły są pojedyncze, a nie podwójne czy potrójne – tylko pojedynczą igłą można wykonać perfekcyjnie dokładny makijaż (tylko tym aparatem można cieniować).

W metodzie Long Time Liner używamy najwyższej jakości nieorganicznych pigmentów mineralnych, nie toksycznych i nie alergizujących, które zostają osadzone w naskórku i zmagazynowane w przestrzeni międzykomórkowej. Barwniki są wprowadzane bardzo równomiernie i po 3-4 latach ulegają stopniowemu rozjaśnianiu z równą intensywnością na całej poddanej zabiegowi powierzchni. Przewagą aparatu nad innymi jest również możliwość zachowania całkowitej sterylności.

 

Urządzenie Conture MED 2000 jako przyrząd do makijażu permanentnego najwyższej klasy posiada certyfikat produktu medycznego (CE 0123), tak samo jak farby pigmentujące (produkt medyczny (CE 0123). Kwalifikacja do klasy produktów medycznych daje zarówno klientowi jak i użytkownikowi najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa i jakości.

Przy pomocy specjalnej mikroigły, posiadającej także certyfikat produktu medycznego (CE 0123), wybrane nieorganiczne pigmenty mineralne, nadające się także dla alergików, wprowadzane są do drugiej warstwy naskórka, dlatego też podrażnienia skóry po zabiegu są nieznaczne i krótkotrwałe. Klienci praktycznie bezpośrednio po zabiegu Conture Make-up są w stanie wykonywać powyżej opisana metoda jest prawie bezbolesna, może sprawiać jedynie niewielki dyskomfort.

Opinia histologiczna na temat farb pigmentujących firmy Long Time Liner potwierdza brak aktywności pigmentów w skórze, a zatem brak działań ubocznych.

Urządzenie ww. firmy certyfikowane jest też według norm ISO 9001/EN 46001, to gwarantuje stały i wysoki standard produktów. W skład pigmentów wchodzą wyłącznie preparaty z jakością farmaceutyczną według standardów UE.

Long-Time-Liner